Polysect 005 SL na ziemiórkę, wełnowca 25 ML

Pierwszy na rynku produkt doglebowy zwalczający ziemiórkę. Do stosowania doglebowo w kwiatach doniczkowych. Zwalcza tarcznika, wełnowca, misecznika, mszyce, ziemiórkę. Zastosowanie: dracena, kroton, bluszcz, begonia.

Dostępność: Dostępny
Do darmowej dostawy brakuje Ci: 200 zł
Dziś tylko: 12,99 zł 12.99
ilość szt.

Opis produktu

Polysect (ziemiórka) 25ml - okres zimy - czas dogrzewania mieszkań, suchego powietrza, to warunkni sprzyjające rozwojowi pasożytów.Szczególnie niebezpiecznym jest żerująca na korzeniach ziemiórka. Pasożyt potrafi zjeść je wszystkie, a przez to doprowadzić do obumarcia rośliny.

Do zwalczenia owadu potrzebny jest specjalistyczny środek, który poradzi sobie z tym trudnym problemem.

Na rynku dostępny jest jeden preparat zwalczający ziemiórkę - Polysect doglebowy.

Przeznaczony do stosowania doglebowo w kwiatach doniczkowych. Zwalcza: ziemiórka, tarcznik, wełnowiec, misiecznik, mszyca.

Polysect Długo Działajacy 005 SL jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczonym do zwalczania szkodników na roślinach ozdobnych. Na roślinę działa powierzchniowo, wgłębnie i systemiczne. Przeznaczony do podlewania lub przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

 

Dawkowanie: 60ml na 1 litr wody

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl